Kogemuslugu – praktika startupis annab väärt kogemuse

Jagame teiega meie praktikandi kogemust, kes on olnud tiimi liige alates veebruarist!

***

Olen Sandra ning mul on olnud vahva võimalus oma praktika sooritamisel olla osa Infinderi tiimist. 

Infinderisse sattusin ma tänu oma sisestatud praktikasoovile Infinderi platvormil. Võiksin vist nimetada end early adapteriks, sest lisasin kuulutuse lehele kohe, kui selle portaali kohta reklaami nägin, kuna see tundus mugav viis leida kõik pakkumised ühest kohast. Pean tunnistama, et eriti praegu, kui kõik ettevõtted on kolinud suuresti internetti, siis infomüra on äärmiselt palju ning sobivat praktikakohta otsida on keeruline, kuna kõikidesse kohtadesse ei oska esimese hooga isegi vaadata, kus kuulutused olla võivad.  Pärast kuulutuse sisestamist võeti minuga mõne aja pärast ühendust ning nüüdseks olen saanud mõni kuu Infinderi tegemistes kaasa lüüa. 

Start-upis praktikat tehes on mulle väga meeldinud, et olen saanud paljude küsimuste puhul ise sõna sekka öelda, mida kindlasti mõnes suuremas ettevõttes praktikat tehes nii suurel määral ei oleks võimalik teha. Kuna mulle endale on viimasel ajal ettevõtlus palju huvi pakkunud, siis on see olnud ka suurepärane võimalus näha, kuidas ühte ettevõtet ise üles ehitada ning milliseid teadmised, oskused ning kontaktid selle puhul kasuks tulevad.

Mulle väga meeldib, et mind on hästi vastu võetud, mind usaldatakse ja kaasatakse erinevatesse ülesannetesse ja tegemistesse, mis on andnud võimaluse näha ühe start-upi suuremat pilti. 

Leian, et praktika sooritamise puhul on väga oluline, et praktikanti usaldatakse ja võetakse teda kui täielikku tiimiliiget, sest just see annab võimaluse võtta vastutust ning saada praktikalt ka reaalset väärtust. 

Kindlasti soovitan kõigile võimalusel teha praktikat start-upis, kuna minu arvates annab see suure tõenäosusega võimaluse saada kogemust ka veidike teistest valdkondadest ning võimaldab aru saada, kuidas sinu tegevused reaalselt ettevõtte kulgu mõjutavad.

***

Infinderis leiad praktikapakkumisi mitmetelt start-upidelt, kui soovid samuti saada õpetlikku praktikakogemust, siis sisesta oma praktikasoov www.infinder.ee