3 kuud Challenger Acceleratoril. Läks!

Kui tegemist on start-up´iga, siis ei saa ju ometi loorberitele puhkama jääda. Meil on väga-väga hea meel, et järgmised kolm kuud saame areneda ja arendada Infinderit programmis Challenger Accelerator! 

Selleks, et programmi pääseda, oli üheks eelduseks, et ettevõttes on vähemalt 1 naisasutaja – meie saame uhkusega öelda, et meil on neid lausa 2! Siinkohal soovime olla ka eeskujuks teistele naistele, kellel on potentsiaali ja tahtmist muutust maailma luua ning ise midagi ära teha, sest te kõik suudate seda, kui väga tahate! 

Natuke programmist endast. Challenger Accelerator kestab kokku 3 kuud ning selle aja jooksul toimuvad meil igal nädalal suuremad kohtumised, kus osalevad kõik programmi valitud 15 tiimi ning samuti kohtumised võtmementoritega. Kohe alguses paneme paika ühe suurema eesmärgi 3 kuuks ning vastavalt sellele plaanime toetavaid tegevusi, mis aitaks meil selle eesmärgini jõuda. Esimene kohtumine toimus 29.märtsil, kus saime lähemalt tuttavaks kõikide tiimidega ning saime kohtuda nii oma võtmementori kui ka kaasmentoritega. Kuna tegemist on rahvusvahelise arenguprogrammiga, siis toimuvad koolitused inglise keeles ning lisaks on ka osad nii võtme-kui kaasmentoritest välismaalased, mis annab programmile omamoodi väärtust! Programmi ja mentoritega saad lähemalt tutvust teha siin: https://challengeraccelerator.eu/ 

Meie mentoriks teekonnal on Triin Kask ja ütleme ausalt, et juba pärast esimest kohtumist saime temalt väga palju inspiratsiooni ja ideid, kuidas edasi minna. Triin on Eesti Asutajate Seltsi liige ning Nevercode asutaja, mistõttu oleme väga õnnelikud, et saime endale nii kogenud ja rõõmsameelse mentori! 

Kindlasti on tulemas intensiivsed 3 kuud, kus ideed vajavad teostamist ning tegemisi päris palju. Loodame programmist palju õppida ning selle aja jooksul Infinderit võimalikult palju arendada ning muuta see nii praktikantidele kui ettevõtetele kasutajasõbralikuks. 

Meie tegemistega saad kursis olla

Facebookis: https://www.facebook.com/infinderapp

Instagramis: @infinderapp

Praktikapakkumist ettevõttelt ning praktikasoovi tudengilt saab ikka sisestada www.infinder.ee 

Püsige terved!