Miks kasutada kaugpraktika võimalust?

Praegustel keerulistel aegadel otsime kõik lahendusi, et oma igapäevaste tegevustega jätkata. Ettevõtetel on jätkuvalt asjalikke meeskonnaliikmeid vaja ning tudengitel praktikaid läbida, kuid üksteise leidmine on raskendatud. Infinderi testversioonis osutus kaugpraktikate võimalus väga populaarseks. Julgustame ettevõtteid ja iduettevõtteid seda kasutama. Toome teieni 3 peamist põhjust, miks võiks ettevõte võimaldada tudengitele kaugpraktikat. 

  1. Eesmärkide suunas tuleb edasi liikuda

Hetkel on küll olukord keeruline, kuid elu ei jää seisma ning igapäevaste tegemistega tuleb edasi minna. Kodukontoris töötamine ei tähenda, et praktikante ei saaks võtta. Tudengitel on endiselt vaja praktikaid läbida ning ettevõtetel on vaja noortele tulijatele teadmisi ja oskusi edasi anda. Seega ettevõttena ära pelga kasutada kaugpraktika võimalust.

  1. Hetke olukord ei ole midagi uut

Oled ilmselt nõus, et viimase aastaga on suurem osa meist oma oskusi digimaailmas tegutsedes lihvinud. See tähendab, et ettevõtetel on praktikante läbi digilahenduste lihtsam juhendada ning praktikantidel on kergem kodus töötades fookust tööülesannetel hoida. Küll aga on kindlasti oluline siinkohal usalduslike suhete loomisele rõhku panna. 

  1. Atraktiivsem tudengite seas

Mitmed ettevõtted pakuvad kaugpraktika võimalust ning väga paljud tudengid otsivad hetkel just sellist võimalust. Seega pakkudes ettevõttena kaugpraktika võimalust oled sa üliõpilaste seas populaarsem ning suureneb märgatavalt võimalus leida õigete oskustega praktikant. 

Kui paned ettevõtte alt üles oma praktikapakkumist, siis märgi valikutesse ka kaugpraktika võimalus. Kuulutuse saad lisada www.infinder.ee