Infinder – 2 kuud praktikavahendust

Tuleb tunnistada, et viimasel ajal on olnud palju huvitavaid tegemisi käsil ning motivatsioon ning tahe jõudsaks arenemiseks on suur! 

Suure rõõmuga saame tunnistada, et selle vähese ajaga, mil oleme oma esimese versiooniga live-s olnud, on meiega liitunud juba üle 350 tudengi, kes kõik on aktiivselt praktikaotsingul. Oleme saanud väärtuslikku tagasisidet nii ettevõtete kui tudengite poolt, et mõlemale poolele kasutajakogemus võimalikult lihtsaks ning mugavaks muuta. Seega saamegi edasi liikuda meie tulevaste plaanide juurde.

Hetkel teeme kibekiiret tööd, et muuta töölaud nii ettevõtetele kui praktikantidele informatiivsemaks, kajastades infot nii koolide, pakkumiste kui valdkondade kohta. See võimaldab juba enne kuulutuse sisestamist aimu saada, mis täpsemalt ees hakkab ootama. Veel lisandub eelotsingu võimalus, mille abil saab ilma oma kuulutust lisamata näha infot olemasolevate soovide või pakkumiste kohta. Lisaks teeme eeltööd, et saaksime praktikaportaali muuta kakskeelseks ehk oleme lisamas lisaks eesti keelele juurde ka inglise keele. Liigume sihikindlalt suure visiooni poole jõuda rohkemate inimesteni Euroopas!

Suurim rõõmusõnum on kindlasti see, et… *trummipõrin* …eelmise nädala alguses lunastasime koha NULA inkubaatoris! 6.hooajaks esitati kokku 89 ideed, mille seast valiti välja 15 potentsiaalikamat ning kõik 15 idee esindajat said 3 minuti jooksul žüriile ideed pitchida. 15 seast valiti inkubaatorisse sel aastal tavapärase 10 idee asemel välja 11 ideed ning meil on äärmiselt hea meel, et meie CEO Teele pitch meid inkubaatorisse aitas. NULA inkubaator võimaldab meie tiimil kolme kuu jooksul osaleda erinevatel koolitustel ning töötada koos isikliku mentoriga, mis annab taaskord suurepärase tõuke Infinderi platvormi arendamiseks. Kes meie mentoriks saab, on üllatus veel meile endalegi. 

Meil on hea meel, et saame lahendada niivõrd olulist probleemi ning olla oluliseks lüliks ettevõtte ning praktikandi vahel!