Praktikandid ja ettevõtted saavad kohtamisportaali

Eesti suurimal äriideede konkursil Ajujaht osalev meeskond Infinder pakub praktikantidele ja ettevõtetele kohta, kus üksteist leida. Keskkond on avatud internetis aadressil infinder.ee ja seal kutsutakse osapooli kohtuma.

Nii haridus kui töömaailm on muutumises ja uusi lahendusi vajav. Praktilised kogemused ning läbi nende õppimine on kindlasti üks tulevikutrendidest. Hetkel ei täida praktika kahjuks oma täit eesmärki. Info praktikate kohta on killustatud ja laiali erinevates keskkondades ning ettevõtete kodulehtedel. Praktikandil ja ettevõttel keeruline infot leida. 

Üliõpilased vajavad praktikakohta, et oma oskusi tööturul arendada. Ettevõtted vajavad kiirelt ja mugavalt neile sobilike oskustega tulevast tööjõudu ning võimalust muuta ennast üliõpilaste seas nähtavaks. Just nüüd jõuab kätte aeg kevadise ja suvise praktika otsimiseks ja läbimiseks ning võimalik koht kust informatsiooni saab muutub väga tähtsaks. Oma praktikasoovi saab esitada siin ja praktikapakkumise siin.

Uus veebirakendus ühendab praktika soovijad ettevõtetega lihtsalt ja lõbusalt. Teineteist leitakse vastavalt kattuvatele vajadustele ja oskustele. Tänu filtritele on eelselektsioon nende eest tehtud ning protsess kiire. Üliõpilased saavad leida praktikakoha, ettevõtted praktikandi ja koolid omavad ülevaadet oma praktikate hetkeseisust.

Meeskond töötab selle nimel, et tööturu vajadused ja üliõpilaste oskused vastaksid paremini üksteisele ning praktikast tunneksid rõõmu kõik osapooled.