Kogemuslugu: Solaride leidis 2 praktikanti

Tänaseks oleme praktikapakkumiste portaali Infinderi esialgse versiooniga live´is olnud juba 3 kuud, mille käigus on liitunund mitmeid ettevõtteid. Meil on hea meel, et paljud ettevõtted on Infinderi platvormilt leidnud endale asjalikud ning uudishimulikud praktikandid, kes oma teadmistega uut hingamist ning ideid ettevõtetesse toovad. 

Solaride´i kogemus praktikantide võtmisega

Oma kogemust Infinderi kasutamisest jagas meiega Solaride’i personalijuht Alice Gorobets. Solaride’i  puhul on tegemist edumeelsete noortega, kelle eesmärk on ehitada Eesti esimene päikeseauto. Solaride otsis endale Infinderist uudishimulikke praktikante nii turunduse kui fundraisingu tiimi ning nagu ütleb vanasõna, siis kes otsib, see leiab. Sobilikke inimesi otsiti lisaks Infinderile veel sotsiaalmeediast ning koolide praktikalehtedelt. Infinderist leidis Solaride kollektiivi uusi liikmeid nii turunduse kui fundraising tiimi. 

Alice tõi välja, et Infinderi eelis teiste kasutatud kanalite ees on äärmiselt lihtne kuulutuse lisamine – kõik lüngad on ette antud ning ära seletatud, mis muudab selle kasutamise lihtsaks tõesti igaühele. Lisaks toonitas Alice, et Infinderis saad sa kuulutuse lisajana ise ülevaate, kas soovitud kuulutus on üleval või mitte, lisades mingil määral kindlustunnet ning vähendades segadust, sest vahel on tema sõnul ette tulnud olukordi, kus ei teagi, kas praktikandi leidmise kuulutus on üleval ning kõigile leitav või jäi see kuskil etapis toppama.

Infinderis saad praktika kandidaatidega tutvust teha koheselt, nende profiile vaadata ning neile ka kirja saata.

Solaride’i personalijuhi sõnul seisneb Infinderi tugevus selles, et potentsiaalsete kandidaatidega saab tutvust teha koheselt, kuna praktikantide profiilid ning seal olevad kirjeldused on algusest peale nähtavad. Lisaks annab Infinder hea ülevaate ka juba kandideerinud praktikantidest, mis annab ettevõttele tema töölaual ülevaate kõikidest potentsiaalsetest valikutest. Alice tõi positiivsena veel välja praktikantide võimaluse ise huvipakkuvate ettevõtetega otse ühendust võtta, mis võimaldab praktikandil initsiatiivi näidata. 

Kokkuvõtteks lisas ta, et Infinder muutis praktikantide leidmise lihtsaks ning mugavaks ning Solaride’i tiim on leitud praktikantidega väga rahul!

Kui ka sina soovid oma ettevõttese leida särasilmseid ning ambitsioonikaid praktikante, siis ära oota ning lisa oma kuulutus juba täna www.infinder.ee