Praktikapakettide uuendused

Täname, et tunned meie teenuse vastu huvi!

Sinu valitud pakett on arendamisel ja on kättesaadav õige pea.

Jäta meile oma e-post, et saaksime Sind esimesena teavitada, kui see on valmis!

  Hea uudis on, et senikaua saad kasutada meie ESIMEST paketti! Loo konto ja proovi järgi ning leia endale sobiv praktikant või praktikakoht juba täna!

  Tekkis küsimusi?

  KKK

  Siin on vastused enamlevinud küsimustele.

  Alati võid meile ka kirjutada support@infinder.ee

  Infinder aitab kokku viia ettevõtted ja praktikandid. See on mõeldud erinevas suuruses ettevõtetele ja startupidele ning kõikidele praktikakoha vajajatele olenemata koolist.

  Infinder aitab leida oma vajadustele vastava praktikakoha/praktikandi. Oma kuulutuse sisestamiseks ja sobivate vastavuste nägemiseks tuleb luua konto. See on lihtne ning annab sulle juurdepääsu rohkematele tegevustele.

  Infinderi keskkonnas leidub praktikakohti ja pakkumisi paljudest erinevatest valdkondadest. Populaarsemad on näiteks infotehnoloogia, turundus, müük, finants ja disain.

  Oleme väljas oma esimese versiooniga ning hetkel on Infinderi kasutamine tasuta! Erinevad paketid on välja toodud üleval.

  Sisestatud praktikasoovi näeb ettevõte, kellel praktikapakkumises on vastavusi sinu soovile ja vastupidi. Infinderis on juba üle 400 kasutaja.

  Sisestades oma praktikapakkumise või -soovi näed enda vajadustega kattuvaid kuulutusi, näed nende kohta lisainfot, saad valida sobiva ja sõnumit saata.

  Sobivad praktikapakkumised ja -soovid viiakse kokku vastavalt sisestatud asukohale ja valitud valdkondadele. Nähtavate sobivuste hulgast saad teha valiku lugedes ka oskuste ja tutvustuse kohta.